Říjen 2016

dav burst Ploučnice tým Trénink pod PrůrvouMilí volejbaloví příznivci. Po letní pauze a sportovním kempu na Ploučnici jsme opět začali plně trénovat. V září jsme trénovali ještě venku, ale od října se již přesouváme do tělocvičny do ZŠ. K.H Máchy.

V letošní sezóně máme přihlášené 2 soutěže – kadetky-juniorky (spojená kategorie) a čtyřkový volejbal mladších žákyň. Opět se také zúčastníme turnajů v barevném minivolejbalu.

Hned první říjnovou neděli nás čeká kvalifikační turnaj kadetek-juniorek a následně již v sobotu 22.10. první kolo soutěže, která se hraje turnajovým systémem. Mladší žákyně zahájí soutěžní sezónu v neděli 23.10.2016.

Sportovní kemp – sjíždění Ploučnice se velmi vydařil. Měli jsme objednané skvělé počasí. Stanovali jsme na Borečku, odkud jsme první den vyrazili na kánoích do Hradčan. Druhý den jsme jeli od Průrvy až na Boreček. Třetí den jsme si opět sjeli Průrvu a pokračovali do Mimoně, odkud jsme šli pěšky do kempu Boreček. Děkuji všem, kteří nám pomáhali, ale chci zde ještě jednou velmi poděkovat Honzovi Jonákovi s celou rodinou, kteří nám zajistili úžasný cattering.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Publikováno ve zpravodaji. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.